|
Pomoc sędziów, to jedno. Czy celowa, czy przypadkowa nie wiem, choć w naszej piłce wszystko jest możliwe. Jednak kolejna rzecz, to fart jaki sprzyjał dziś Pilarzowi. Kilka sezonów fartownie (lub kupiecko) utrzymywali się w Ekstraklasie, do której w podobny sposób awansowali, a teraz zanosi się na powtórkę z rozrywki. Następnie za wałek z Zagłębiem mieli mieć na koniec sezonu odjęte 3pkt. jak się okazuje tę karę anulowano. Zresztą też mi to kara.
|