Wyświetl pojedynczy post
Przemas
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20296
Stary 12.05.2013, 13:13
Baala napisał(a):Wyświetl post
Pożegnać trzeba ambasadorów Kosowskiego Ilieva(!!!) oraz zastanowić się czy jeszcze Sobola zatrzymać na rok czy nie.

Zastanawiam sie co z Genkovem z chęcią zobaczylbym jego współpracę z Sarkim bo ten potrafi dośrodkować, a Genkov ma dobry wyskok.

Przedłużyć młodych (Stolarski, Chrapek, Uryga, Czekaj) oraz Sarkiego
Pożegnać (Kosa, Iliev, Jaliens, Pareiko, Garguła, Chavez)
Zastanowić się (Sobol, Genkov)
Ja się nie zgadzam. Sobolewski we wczorajszym meczu jeden z najlepszych na boisku. Jak tylko zdrowie dopisuje to gra na swoim dobrym poziomie, wprowadza duży spokój w środku pola, walczy ma mało strat plus dobrze kieruje grą młodszych kolegów.
Kosowskiego też bym nie wywalał. Gra jak gra ale przede wszystkim mentalnie dużo drużynie może dać, a i dośrodkowanie ma niezłe więc na końcówki meczów może wchodzić tak jak we wczorajszym meczu.
Genkov - chodzą słuchy, że symuluje kontuzję pleców bo mu się już nie chce u nas grać. Jeżeli to prawda to wy.......ić na zbity pysk natychmniast! Nawet jeżeli to nieprawda to i tak go wywalić po sezonie, nie jest tani w utrzymaniu a niewiele za to daje.
Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát!

Nasz naród jak lawa
Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa
Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi
Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi...

Adam Mickiewicz "Dziady cz. III"
Odpowiedz cytując