Baala napisał(a):

Pożegnać trzeba ambasadorów Kosowskiego Ilieva(!!!) oraz zastanowić się czy jeszcze Sobola zatrzymać na rok czy nie.
Zastanawiam sie co z Genkovem z chęcią zobaczylbym jego współpracę z Sarkim bo ten potrafi dośrodkować, a Genkov ma dobry wyskok.
Przedłużyć młodych (Stolarski, Chrapek, Uryga, Czekaj) oraz Sarkiego
Pożegnać (Kosa, Iliev, Jaliens, Pareiko, Garguła, Chavez)
Zastanowić się (Sobol, Genkov)
|
Ja się nie zgadzam. Sobolewski we wczorajszym meczu jeden z najlepszych na boisku. Jak tylko zdrowie dopisuje to gra na swoim dobrym poziomie, wprowadza duży spokój w środku pola, walczy ma mało strat plus dobrze kieruje grą młodszych kolegów.
Kosowskiego też bym nie wywalał. Gra jak gra ale przede wszystkim mentalnie dużo drużynie może dać, a i dośrodkowanie ma niezłe więc na końcówki meczów może wchodzić tak jak we wczorajszym meczu.
Genkov - chodzą słuchy, że symuluje kontuzję pleców bo mu się już nie chce u nas grać. Jeżeli to prawda to wy.......ić na zbity pysk natychmniast! Nawet jeżeli to nieprawda to i tak go wywalić po sezonie, nie jest tani w utrzymaniu a niewiele za to daje.