|
Niestety, w Wiśle często najpierw się działa a później myśli.
Za kilka lat, będziemy "prosić na klęczkach" o powrót do Wisły, Kazia (ma prawo czuć żal w swoim sercu za sposób w jaki go zwolniono) tak jak prosiliśmy/prosimy Adama (Nawałkę).
Za kilka a może wcześniej lat w kolejnej odsłonie cyklu "Wisła szuka bramkarza", płacić będziemy Holendrom horrendalną kwotę za Filipa Kurto.
Itd., itp.
Ostatnio edytowane przez yarow : 12.05.2013 o godz. 13:02.
|