Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1708
Stary 12.05.2013, 12:58
Niestety, w Wiśle często najpierw się działa a później myśli.

Za kilka lat, będziemy "prosić na klęczkach" o powrót do Wisły, Kazia (ma prawo czuć żal w swoim sercu za sposób w jaki go zwolniono) tak jak prosiliśmy/prosimy Adama (Nawałkę).

Za kilka a może wcześniej lat w kolejnej odsłonie cyklu "Wisła szuka bramkarza", płacić będziemy Holendrom horrendalną kwotę za Filipa Kurto.

Itd., itp.
Ostatnio edytowane przez yarow : 12.05.2013 o godz. 13:02.
Odpowiedz cytując