Temat
:
Komunikat dotyczący regulaminu wchodzenia kibiców na R22.
Wyświetl pojedynczy post
ABG3212
Member
Od: 02.2013
Offline
#
14
12.05.2013, 12:29
ja bylem na dolnym D ze znajomymi i normalnie wchodzili z plecakami .
ABG3212
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ABG3212
Znajdź inne posty napisane przez ABG3212