Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1707
Stary 12.05.2013, 12:26
Biorąc pod uwagę czym Moskal w ogóle dysponuje, to gra Niecieczy wygląda bardzo przyzwoicie. Widać pomysł na grę w ofensywie, a także dobrą organizację w defensywie. Przeciwnicy Moskala twierdzą, że Wisła pod jego wodzą grała tiki-takę na własnej połowie, a im bliżej bramki rywala tym gorzej. Jest to poniekąd prawda, ale teraz widać, co gra jego zespół, gdy ułożył go od początku po swojemu, bo pamiętajmy, że początki w Termalice Moskal miał też nieciekawe. Cieszy także gra Nalepy, który w przyszłym sezonie wraca do Wisły.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując