|
Nie ogarniam tej ligi zupełnie.
Bełchatów i Podbeskidzie, dwie bezapelacyjnie najgorsze drużyny poprzedniej rundy, a biorąc pod uwagę obecną rundę, są na miejscu 3. i 4., ustępując tylko Amice i Legii. Tutaj wszystko jest przypadkowe, zespół kadrowo beznadziejny może spokojnie wylądować w czołówce, jeśli akurat kilku zawodników trafi z formą.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|