Wyświetl pojedynczy post
oli38
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.05.2013, 09:13
Rozumiem, że zakaz ma dotyczyć również kibiców gości i ich plecaków?
Rozumiem, że zakaz dotyczy też kobiecych torebek, bo w końcu to też "pakunek"?
Rozumiem, że zakaz dotyczy nawet sektora rodzinnego i dziecinnych 'pakunków"?

Czasem sobie myślę, że w tym kraju chce się, zrobić wszystko, żeby ludzi zniechęcić do przychodzenia na mecze. Puste stadiony byłyby chyba marzeniem wielu decydentów. Brak opłat za ochronę, brak antyrządowych haseł, brak opraw...jednym słowem pełna sielanka. Jestem praktycznie pewny, że w dalszej lub bliższej przyszłości, żeby wejść na stadion obejrzeć mecz piłki nożnej, wcześniej będę musiał poddać numer buta, obwód klatki piersiowej, a także oddać odciski palców. Naturalnie o wniesieniu szala będzie można a na trybunie będzie można być tylko i wyłącznie bez obuwia...
W tych czasach hasło Piłka Nożna Dla Kibiców naprawdę nabiera na wartości...
PS. Ja z plecakiem wczoraj wszedłem.
Odpowiedz cytując