Ogryzek napisał(a):

|
Też jestem rozczarowany tym co pokazała Miedź wczoraj. Brałem ich na poważnie a tutaj coś z nimi nie tak. Chyba jednak nie bardzo chcą awansować. Pozostaje nadzieja że Termalica coś urwie dzisiaj parchatym i do meczu u siebie z Zawiszą będą spokojni o awans i się nie wysilą. Może niedoceniana Flota nagle się obudzi? Nie wygląda to dobrze, ale nadzieje są że sąsiadka zostanie tam gdzie jej miejsce czyli poniżej ekstraklasy.
|
W Legnicy nie ma presji awansu, także można się było spodziewać tego że zaczną końcówką odpuszcza mecze. Awans ma być celem numer jeden w przyszłym sezonie o ile Miedzi uda się utrzymać i wzmocnić skład.
Widać, że kanalia z drugiej strony Błoń w razie niepowodzenia chce zapewnić sobie szansę gry o Ekstraklasę w barażach, nie wiem czy można tak bez konsekwencji zmienić regulamin rozgrywek w trakcie ich trwania? Śmierdzi to niestety czosnkowym układem.
Dziś oczywiście życzę powodzenia trenerowi Moskalowi i jego drużynie, niech ich jeszcze Pawlusiński ujebie
