|
Też jestem rozczarowany tym co pokazała Miedź wczoraj. Brałem ich na poważnie a tutaj coś z nimi nie tak. Chyba jednak nie bardzo chcą awansować. Pozostaje nadzieja że Termalica coś urwie dzisiaj parchatym i do meczu u siebie z Zawiszą będą spokojni o awans i się nie wysilą. Może niedoceniana Flota nagle się obudzi? Nie wygląda to dobrze, ale nadzieje są że sąsiadka zostanie tam gdzie jej miejsce czyli poniżej ekstraklasy.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|