rav napisał(a):

W klubie dobrze wiedzą, jak zostanie przyjęty Smuda.
Nie jest jedynym kandydatem na trenera w przyszłym sezonie.
|
Świetnie, że dobrze wiedzą, ale jeszcze raz należy im to przypomnieć, żeby w czasie wakacji nie zapomnieli
Poza tym, do klubu powinien wrócić Moskal. Do tego należałoby zatrudnić dobrego trenera przygotowania fizycznego i zespół jakoś na przyszły sezon by się zgrał.