Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 12.05.2013, 00:02
rav napisał(a):Wyświetl post
W klubie dobrze wiedzą, jak zostanie przyjęty Smuda.

Nie jest jedynym kandydatem na trenera w przyszłym sezonie.
Świetnie, że dobrze wiedzą, ale jeszcze raz należy im to przypomnieć, żeby w czasie wakacji nie zapomnieli

Poza tym, do klubu powinien wrócić Moskal. Do tego należałoby zatrudnić dobrego trenera przygotowania fizycznego i zespół jakoś na przyszły sezon by się zgrał.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując