Kocur napisał(a):

Miedź kolejną dupodajką w 1 lidze.
Obrzezani grają z Miedzią ostatni mecz na wyjeździe i mogą sobie dopisać 3 pkt od razu - jak widać kompletnie im nie zależy.
Szkoda Zawiszy ale jeszcze ujdzie w tłumie jak jutro zespół Kazia wbije w supermarkecie 3 brameczki.
|
A przed meczem z Miedzią parchy mają 2 mecze zgodowe. Jak będą potrzebować punktów to w tych meczach mogą liczyć na komplet. Trzeba mieć nadzieję, że Sandecja nie zapewni sobie utrzymania przed 32 kolejką. Do tego Polonia Bytom u siebie... Termalica i Flota muszą wywieźć jakieś punkty z kauflandu, inaczej czarno to widzę, tym bardziej, że błazen z comarchu zaczyna działać.