Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23537
Stary 11.05.2013, 22:22
Emenems81 napisał(a):Wyświetl post
Przestańcie już pieprzyć o teoriach spiskowych. Karny jeden i drugi prawidłowy, kartka także.
Bramka nr 2 ze spalonego, prawidłowa bramka dla L na 2:0 niesłusznie nieuznana.
Zamiast się cieszyć ze zwycięstwa z Koroną szukacie dziury w całym u rywala, który nam delikatnie mówiąc powinien być obojętny - biorąc pod uwagę przepaść w tabeli.
Ogarnijcie się proszę.
Jasne jak sie krawaty przyzwyczają że nikt się nie odzywa to 50% bramek będą strzelać z karnych, a jak tego będzie mało to każdy mecz będą kończyć w przewadze.

Takie za przeproszeniem pie... że był karny to totalna żenada. Gdyby sędzia chciał to mógłby gwizdać 5 karnych w połówce i każdy by był, zwłaszcza na powtórkach i w interpretacji c+. Co jakiś cięższy mecz to pierwsza bramka z karnego...

A jak ktoś jeszcze używa debilnego określenia "teoria spiskowa" to nic tylko załamać ręce. To że nas przekręcili to też teoria spiskowa?

Sam się ogarnij ...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 11.05.2013 o godz. 22:24.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując