Emenems81 napisał(a):

Przestańcie już pieprzyć o teoriach spiskowych. Karny jeden i drugi prawidłowy, kartka także.
Bramka nr 2 ze spalonego, prawidłowa bramka dla L na 2:0 niesłusznie nieuznana.
Zamiast się cieszyć ze zwycięstwa z Koroną szukacie dziury w całym u rywala, który nam delikatnie mówiąc powinien być obojętny - biorąc pod uwagę przepaść w tabeli.
Ogarnijcie się proszę.
|
Jasne jak sie krawaty przyzwyczają że nikt się nie odzywa to 50% bramek będą strzelać z karnych, a jak tego będzie mało to każdy mecz będą kończyć w przewadze.
Takie za przeproszeniem pie... że był karny to totalna żenada. Gdyby sędzia chciał to mógłby gwizdać 5 karnych w połówce i każdy by był, zwłaszcza na powtórkach i w interpretacji c+. Co jakiś cięższy mecz to pierwsza bramka z karnego...
A jak ktoś jeszcze używa debilnego określenia "teoria spiskowa" to nic tylko załamać ręce. To że nas przekręcili to też teoria spiskowa?
Sam się ogarnij ...