Wyświetl pojedynczy post
kossaq
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4998
Stary 11.05.2013, 20:34
Robię na zamówienie taki http://www.youtube.com/watch?v=CPr9JJoFdQ0 herb. Super prezent - zrobiłem dla Wiślaka za granicą. Myślę że super do "wiślackich" firm. Ten jest mój prywatny i na żywo zdecydowanie lepiej się prezentuje.. Cena zależna od wielkości, metody, materiałów etc. priv
Ostatnio edytowane przez kossaq : 09.05.2015 o godz. 15:21.
Odpowiedz cytując