Robię na zamówienie taki
http://www.youtube.com/watch?v=CPr9JJoFdQ0 herb. Super prezent - zrobiłem dla Wiślaka za granicą. Myślę że super do "wiślackich" firm. Ten jest mój prywatny i na żywo zdecydowanie lepiej się prezentuje.. Cena zależna od wielkości, metody, materiałów etc. priv