Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23535
Stary 11.05.2013, 20:31
Przestańcie już pieprzyć o teoriach spiskowych. Karny jeden i drugi prawidłowy, kartka także.
Bramka nr 2 ze spalonego, prawidłowa bramka dla L na 2:0 niesłusznie nieuznana.
Zamiast się cieszyć ze zwycięstwa z Koroną szukacie dziury w całym u rywala, który nam delikatnie mówiąc powinien być obojętny - biorąc pod uwagę przepaść w tabeli.
Ogarnijcie się proszę.
Odpowiedz cytując