Kocur napisał(a):

Jak tak mają padać bramki jak na 2:0 dla Legii równie dobrze możemy się obyć bez liniowych.
Bez jaj że od 5 kolejek nie było ani jednego czystego meczu :[
|
Meczu nie widzialem,ale czerwona kartka w 10 min.i dwa karne ...to brzmi dosyc ciekawie.
Konkursowicz Hubert nie mogl sedziowac bo jast z Bialego.Ktoz tak godnie go zastapil ?
