Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23531
Stary 11.05.2013, 19:06
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Jak tak mają padać bramki jak na 2:0 dla Legii równie dobrze możemy się obyć bez liniowych.

Bez jaj że od 5 kolejek nie było ani jednego czystego meczu :[

Meczu nie widzialem,ale czerwona kartka w 10 min.i dwa karne ...to brzmi dosyc ciekawie.
Konkursowicz Hubert nie mogl sedziowac bo jast z Bialego.Ktoz tak godnie go zastapil ?
Odpowiedz cytując