Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23530
Stary 11.05.2013, 18:59
Kocur
O nieslusznie nieuznanym golu Saganowskiego z pierwszej polowy juz nie pamietasz? A moze do twojej teorii (Legia drukuje!) nie pasuje?


--------------------

For_FuN_

Miales racje, Legia bez Ljuboji i Radovicia nie istnieje w ofensywie!


------------------

Edit:
Yossarian
Cytat:
Meczu nie widzialem, ale...
Przynajmniej jestes szczery
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 11.05.2013 o godz. 19:12.
Odpowiedz cytując