Kocur
O nieslusznie nieuznanym golu Saganowskiego z pierwszej polowy juz nie pamietasz? A moze do twojej teorii (Legia drukuje!) nie pasuje?
--------------------
For_FuN_
Miales racje, Legia bez Ljuboji i Radovicia nie istnieje w ofensywie!
------------------
Edit:
Yossarian
Cytat:
|
Meczu nie widzialem, ale...
|
Przynajmniej jestes szczery
