Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 11.05.2013, 18:03
Ten mecz był naprawdę przyzwoity, ale kogoś na lewą pilnie potrzebujemy. Nie mogę patrzeć na Burligę, który nie umie przyjmować piłki. :(

Gratulacje dla zespołu za walkę i trzy cenne punkty, bo dzisiaj zapewniliśmy sobie utrzymanie Mecz ze Śląskiem trzeba potraktować poważnie i po prostu tam wygrać, bo nadal nic nie wiadomo - ewentualne 10-12 punktów do końca może nas wysoko wywindować, nawet na to magiczne 3-4.miejsce.
Odpowiedz cytując