Wyświetl pojedynczy post
PabloTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków Pszona (AD1968)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 11.05.2013, 16:11
gigant napisał(a):Wyświetl post
Wszystkie prawa i przepisy powinny być tak ogarnięte, by je.bać ży.dów na okrągło. To na co mozna pozwolić Niecieczy czy Zawiszy powinno być respektowane co do źdźbła trawy przez te parchate kurewstwo. Amen. Dopuszczam nawet zmiany w trakcie przyznawania licencji byle ich tylko uje.bać. Zero litości dla wszarzy.
i to zdanie powinno zakończyć ten temat....brawo kolego
wazne są tylko te dni na które czekamy"
Odpowiedz cytując