Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23519
Stary 11.05.2013, 13:05
Terminarz ma Lech gorszy? Kogo oni tam mają pomijając Legie i Śląsk ?
Fakty są takie, że na dzień dzisiejszy gramy chujnie która już dzisiaj może nam odebrać punkty ( odpukać ale coś czuje w kościach... ) wiec pesymizm jak najbardziej słuszny. Lech gra lepiej i jest skuteczniejszy.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując