Terminarz ma Lech gorszy? Kogo oni tam mają pomijając Legie i Śląsk

?
Fakty są takie, że na dzień dzisiejszy gramy chujnie która już dzisiaj może nam odebrać punkty ( odpukać ale coś czuje w kościach... ) wiec pesymizm jak najbardziej słuszny. Lech gra lepiej i jest skuteczniejszy.