Temat
:
Tatuaże
Wyświetl pojedynczy post
bouli76
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Blackpool UK / Jedrzejow PL
Offline
#
344
11.05.2013, 12:26
A mnie sie szykuje kolejny Wislacki tatoo - tym razem na łydce.(nie mniejszy niz 10cmx15cm)
Napis bedzie inny - jeszcze do konca nie ustalono.
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."
bouli76
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bouli76
Znajdź inne posty napisane przez bouli76