Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23515
Stary 11.05.2013, 11:52
Jak sie pompuje balonik przez 3/4 sezonu to teraz zaczyna uchodzic z niego powietrze. Tak jak wiekszosc byla pewna w przerwie sezonu ze to Legia bedzie mistrzem, tak im blizej konca sezonu tym wieksza nerwowka z obu stron. Pytanie ktora druzyna wytrzyma coraz wieksze cisnienie.

A przy okazji... juz dawno nie bylo takiego sezonu gdzie czlowiek z utesknieniem czeka na weekendowe mecze

Szkoda ze Podbeskdzie nie dowiozlo wygranej wczoraj, myslalem ze Polonia to juz kompletnie mysli o kasie i nie chce im sie grac, ale chyba zaczyna byc walka pilkarzy o konktrakty, ale w nowych klubach.
Odpowiedz cytując