Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23513
Stary 11.05.2013, 11:40
Wg mnie akcja z Serbami wyjdzie Legii na bardzo duży plus i bardzo Legii pomoże się skonsolidować. Swoją drogą zastanawia mnie ten pesymizm warszawiaków, z jakimkolwiek nie rozmawiam, to wszyscy mówią, że przegrają ten sezon. Niby dlaczego? Ani Lech nie gra galaktycznego futbolu, ani jeszcze nie wygrał na Ł3, poza tym ma trudniejszy terminarz. To nadal Legia jest faworytem.
Odpowiedz cytując