|
Wg mnie akcja z Serbami wyjdzie Legii na bardzo duży plus i bardzo Legii pomoże się skonsolidować. Swoją drogą zastanawia mnie ten pesymizm warszawiaków, z jakimkolwiek nie rozmawiam, to wszyscy mówią, że przegrają ten sezon. Niby dlaczego? Ani Lech nie gra galaktycznego futbolu, ani jeszcze nie wygrał na Ł3, poza tym ma trudniejszy terminarz. To nadal Legia jest faworytem.
|