Wyświetl pojedynczy post
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62797
Stary 11.05.2013, 11:23
Bawic będzie jak sezon skończy się bo teraz to gdybanie.Zresztą zobacz ile osób odpisalo.tylko ja.transfery będą ale nawet Bednarz nie wie jakie to co dopiero my.
Odpowiedz cytując