Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15229
Stary 11.05.2013, 10:20
Cytat:
Właśnie Piątek powinien grać na pozycji Wilka - nie ma prawa być w zespole "totalnego defensywnego" pomocnika, który nie umie zagrać do przodu, a gdy strzela to zazwyczaj p autach. Jako ten środkowy pomocnik powinien grać albo Hołota albo Wacławczyk, a nie Piątek.
To wie każdy w przeciętnej lidze w Europie. Do naszego środowiska piłkarskiego (oprócz tzw."ekspertów") taka "nowinka" futbolowa jeszcze nie dotarła.

Ma przyjść Smuda. Hmm, iloma defensywnymi on grał? Jeżeli przyszło atakować (vide mecz z Czechami) uparcie stawiał na swój "sprawdzony" styl gry. Wejdzie do E-klasy Termalica, zagrajmy z nią 2 defensywnymi i kurczowo wyprowadzajmy kontrataki, w końcu jesteśmy Wisła Kraków, outsiderzy.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując