Cytat:
|
Właśnie Piątek powinien grać na pozycji Wilka - nie ma prawa być w zespole "totalnego defensywnego" pomocnika, który nie umie zagrać do przodu, a gdy strzela to zazwyczaj p autach. Jako ten środkowy pomocnik powinien grać albo Hołota albo Wacławczyk, a nie Piątek.
|
To wie każdy w przeciętnej lidze w Europie. Do naszego środowiska piłkarskiego (oprócz tzw."ekspertów") taka "nowinka" futbolowa jeszcze nie dotarła.
Ma przyjść Smuda. Hmm, iloma defensywnymi on grał? Jeżeli przyszło atakować (vide mecz z Czechami) uparcie stawiał na swój "sprawdzony" styl gry. Wejdzie do E-klasy Termalica, zagrajmy z nią 2 defensywnymi i kurczowo wyprowadzajmy kontrataki, w końcu jesteśmy Wisła Kraków, outsiderzy.