WiślakMyślenice napisał(a):

|
Jeżeli smudeiro i Cupiał chcą Piątka, to oznacza to pożegnanie z Sobolem. Wilk totalny defensywny, Piątek środkowy pomocnik, bo od czasu do czasu wyprowadzi piłke do ataku.
|
Właśnie Piątek powinien grać na pozycji Wilka - nie ma prawa być w zespole "totalnego defensywnego" pomocnika, który nie umie zagrać do przodu, a gdy strzela to zazwyczaj p autach. Jako ten środkowy pomocnik powinien grać albo Hołota albo Wacławczyk, a nie Piątek.