Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15227
Stary 11.05.2013, 10:04
syryls napisał(a):Wyświetl post
Demjan - ja .......e... A miało być szkolenie więcej młodych w pierwszej kadrze, transfery lepiej przygotowane, a wyszło/wyjdzie jak zawsze czyli chujowo.
Ja bym jeszcze przedłużył kontrakt z Pareiko, lepszego pewnie nie znajdziemy a i widzieliśmy co pokazał ostatnio Miśkiewicz, zawsze Estończyk obroni tego karnego, w tej chwili jest średnim bramkarzem Ekstraklasy
A skad wiesz jak wyjdzie? bo teraz wyszło zle to potem tez tam ma byc? Troche wiecej wiary w swoj klub. Lepszy Demjan niz Sikorski a Piatek takze sie przyda.
Odpowiedz cytując