syryls napisał(a):

|
Demjan - ja .......e... A miało być szkolenie więcej młodych w pierwszej kadrze, transfery lepiej przygotowane, a wyszło/wyjdzie jak zawsze czyli chujowo.
|
Zajrzałem w wykaz najlepszych strzelców I ligi i okazało się, że przodują sami podstarzali pier.dolce, nie ma nawet kogo kupować panie
