Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15221
Stary 11.05.2013, 08:46
Demjan - ja .......e... A miało być szkolenie więcej młodych w pierwszej kadrze, transfery lepiej przygotowane, a wyszło/wyjdzie jak zawsze czyli chujowo.
Ja bym jeszcze przedłużył kontrakt z Pareiko, lepszego pewnie nie znajdziemy a i widzieliśmy co pokazał ostatnio Miśkiewicz, zawsze Estończyk obroni tego karnego, w tej chwili jest średnim bramkarzem Ekstraklasy
Ostatnio edytowane przez syryls : 11.05.2013 o godz. 08:50.
Odpowiedz cytując