FraMat napisał(a):

Mam prośbę, bo co setki głów to nie jedna.
Dysponuję dokumentem wojskowym z lat 20-ych gdzie pewne rzeczy trudno odczytać.
Kto to rozszyfruje?
|
Raczej nic z dotychczasowych typów. Pierwsza litera to raczej nie "m", pooglądaj sobie przedwojenne podręczniki do kaligrafii, to jest "u" lub "w".
Jak nie rozszyfrujesz z podręcznikiem kaligrafii masz do wyboru jeszcze:
a. wrzucić to na forum odkrywca.pl, tam się takie kwiatki pojawiają,
b. Centralne Archiwum Wojskowe, skoro delikwent z tej ksiązeczki przeszedł jakieś szkolenie wojskowe jest szansa, że informacje na ten temat tam znajdziesz.