Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15218
Stary 10.05.2013, 22:10
O Brożku Pawle nawet niech Bednarz nie myśli - to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Na nasze warunki wystarczyłby Demjan plus ktoś z młodej ekstraklasy plus Boguski.

W środku pola mamy największe dziury i tutaj powinniśmy postarać się o sprowadzenie trzech zawodników - Matrasa, Wacławczyka i Jurado. Transfer Wacławczyka wiele by nam dał - ten chłopak dużo widzi i lepiej byłyby rozgrywane nasze akcje. Do tego rozwiązałbym kontrakt z Gargułą i sprzedałbym Wilka - Wilk jest naszą słabą stroną - już lepszy od niego, przynajmniej patrząc na potencjał jest młody Uryga. Zostawiłbym na przyszły sezon Sobolewskiego, Ilieva i Kosowskiego - oni dają nam większy wybór w składzie.

W obronie musimy szykować następcę Głowackiego, może Nalepa? Ale do niego potrzeba jeszcze jednego zawodnika - lewego środkowego obrońcy. Po prawej stronie obrony może grać Stolarski, po lewej stronie brakuje nam zawodnika - należałoby się rozglądnąć za młodym, zdolnym lewym obrońcą i wprowadzić takiego do składu.

Na bramce - albo zostawimy Pareikę, albo znajdziemy kogoś lepszego niż Miśkiewicz - ten gość jest tak beznadziejny że szkoda słów.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując