Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Puchatek
Member
Od: 12.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
27149
10.05.2013, 18:38
możdzierzysta a wpis to mino-mioty
Ostatnio edytowane przez Puchatek : 11.05.2013 o godz. 01:37.
W nas wiara siła i natchnienie! Szeregi rosną nasze wciąż! Niesiemy Polsce odrodzenie! My, nowe pokolenie!
Puchatek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Puchatek
Znajdź inne posty napisane przez Puchatek