Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23504
Stary 10.05.2013, 17:01
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem tez tej reakcji...na calym swiecie sie takie rzeczy zdarzaja i co najwyzej, kto otrzymuje kare finansowa.
Nie wiesz co piszesz ? Straszna choroba. Napisałem najprościej jak potrafię że pijanstwo się przytrafia ale nie jazdy z prezesem podrasowane udawaniem kontuzji. Facet wiele przeskrobał a to były dwa gwoździe do trumny.
Tekst o Furmanie mnie zniszczył Idąc tym tropem u Was kilku piłkarzy powinno wręcz dopłacać za możliwość gry. Furman ma kontuzję jakbyś chciał wiedzieć ( lekka bo lekka ale bolesna ) i to nie jego wymysł a diagnoza lekarzy. To że się przeturlał? Cwany chłop co nie zmienia faktu że odczuł to boleśnie i ślad został. Szkoda że u Was genialnych dzieciaków brak, a jak już jakiś się w promieniu 300 km pokazuje to go bierze inny klub.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 10.05.2013 o godz. 17:11.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując