kreseq napisał(a):

Wiesz co piszesz czy nie wiesz? Zanim ocenisz to co zrobił prezes wysil się chociaż i sprawdź co takiego robił Ljuboja jak go nie było na boisku i potem swoje tezy o tym że "tak się robi na świecie" wygłaszaj. W żadnym klubie takie coś nie przechodzi. Można pić i balować ale z prezesami się nie dyskutuje, nie w taki sposób. Jest wyjazd i kropka.
Facet był po.......ony, pił ile wlezie, na treningach bywał od świeta, a jak już był to tylko biegał, wsiadał na prezesa, symulował chorobę, nigdy nie wyrażał skruchy itd.
To jest klub piłkarski przed zakończeniem sezonu w którym walczy o MP. Prezes zrobił dokładnie to co miał zrobić.
Wy.......ił dobrego piłkarza, który na za dużo sobie pozwalał od wielu miesiecy.
Gosciu nie gra ostatnio nic, konczy mu sie i tak kontrakt, do tego reszta zrozumie o co walczy. Same plusy.
Może w Wiśle by to przeszło chociaż też wątpię.
|
Najpierw sie naucz czlowieku czytac ze zrozumieniem(ciezka i chroniczna choroba tutaj). Gdzie ja napisalem, ze w jakims klubie na swiecie, to przechodzi? Ladnie mnie zacytuj, a jesli nie potrafisz, to ladnie przepros

. W kazdym klubie na swiecie zdarza sie pijanstwo(a nawet gorsze rzeczy) i w kazdym klubie sa odpowiednie srodki, zeby temu zaradzic. Jezeli wasz smieszny prezes tego nie potrafi, to powinien podac sie do dymisji. Pierwsze co zrobil Lesnodorski, to zaczal podwazac Serba(od pierwszego dnia w klubie)...a to najlepszy pilkarz Legii w ostatnich 2 sezonach. Gdzie bylby ten zespol dzisiaj, gdyby nie jego gole(ale nie tylko, bo caly wklad w gre zespolu jest przeolbrzymi)? Mozna w ciemno obstawiac, ze gdzies za Slaskiem. W normalnym klubie, w profesjonalnej lidze daliby mu potezna kare finansowa, a potem godnie sie z nim pozegnali(mial chyba niewatpliwy wklad w wyniki). Na 99% Amika zdobedzie Mistrzostwo Polski, bo Legia zostala wlasnie rozbita(jak slyszmy szatnia murem stanela za pilkarzami). Poza tym Urban tez stracil na prestizu, bo na gwiazde tego klubu lansuje sie Lesnodorski...to nie pilkarze czy trener zdobeda MP, ale genialny prezes(ten facet tak sie zachowuje)

. Bedzie smiesznie w nastepnych kolejkach, kiedy taki Kucharczyk, Kosecki, Furman, Vrdoljak czy Saganowski beda potykac sie o wlasne nogi

. Kto bedzie tworzyl gre? Fundamentem byl Radovic i Ljuboja, teraz Legia jest zupelnie bezzebna. Mozna sobie pisac cos Dwaliszwilim, ale ten tez pokazal swoja klase w finale PP. I absolutnie, trzeba wymagac profesjonalizmu, ale wszystko z glowa. Ciekawe, jakie kary finansowe dostal taki Furman za mecz ze Slaskiem? Facet zarabia, a nawet mu sie po boisku nie chcialo biegac, o umiejetnosciach nie wspominajac. Lepszy, skacowany Serb, niz takie "genialne" dzieci akademii pilkarskiej...ktorej sa tak profesjonalne i maja tyle honoru, ze symuluja kontuzje, a potem turlaja sie na boisko zza lini bocznej

.