Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
bukaj22
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23502
Stary 10.05.2013, 16:48
Wy tak na serio o tej LM ? Myślicie , że w tym roku Polski klub tam wejdzie ? Bez przesady.... Wg mnie czy to będzie Legia czy Lech nie ma na , to najmniejszych szans. Nasza liga nie jest dziwna , tylko przerazliwie słaba i trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Zresztą od kilku lat poziom wciąż spada i choć w tym roku Legia i Lech grają najrówniej , to i tak poziom w Europie jest dużo wyższy. Polecam obejrzeć kilka spotkań
" Europejskich średniaków" , by była jasność na co się porywamy. O ile Lech czy Legia przy dużym zbiegu okoliczności mogą awansować do LE , to jestem przerażony jak pomyślę z kim przyjdzie odpaść trzeciej ekipie naszej słabej ligi. Myślę , że to może być rywal z Łotwy czy Macedonii.

I żeby była jasność jeśli MP zostanie Lech , to bardzo się ucieszę , bo jednak prym w swojej lidze cieszy , to jednak w Europie nic to niestety nie znaczy.
Odpowiedz cytując