Mozna juz gratulowac Amice MP. Bez tych dwoch pilkarzy Legia nie istnieje na boisku, bo nawet jesli Ljuboja nie strzelal(a tych goli jednak "troche" zdobyl), to zawsze mozna bylo mu oddac pilke. Zreszta widac bylo jak Ci kopacze graja bez Serba, wygladali jak dzieci we mgle.. Nie rozumiem tez tej reakcji...na calym swiecie sie takie rzeczy zdarzaja i co najwyzej, kto otrzymuje kare finansowa. Ale ten prezes(prezentujacy swoja klate podczas wreczania PP) uwaza sie za eksperta pilkarskiego(nie menagera) i zachowuje sie, jakby pozjadal wszystkie rozumy. Liga bedzie zdecydowanie ciekawsza

, bo facet wygladal na fachowca, a tu wychodzi jakas prima donna, ktora to samodzielnie o wszystkim stanowi. Z Bednarzem powinni sobie podac rece.