Wreszcie jakiś konkretny i fajny ruch. Za takie chlanie ( recydywa ) i inne akcje w chwili, w której zagrało się najgorsze z najgorszych spotkań i jest się na ostatniej prostej w lidze mogła być tylko taka kara. Nie chce mi się wymieniać co ten debil ostatnio robił i jak podchodził do zawodu ale niech spierdala. Odchodzi tak jak z kilku innych klubów, widać we łbie siano.
Liga będzie ciekawsza
