Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23496
Stary 10.05.2013, 15:18
Wreszcie jakiś konkretny i fajny ruch. Za takie chlanie ( recydywa ) i inne akcje w chwili, w której zagrało się najgorsze z najgorszych spotkań i jest się na ostatniej prostej w lidze mogła być tylko taka kara. Nie chce mi się wymieniać co ten debil ostatnio robił i jak podchodził do zawodu ale niech spierdala. Odchodzi tak jak z kilku innych klubów, widać we łbie siano.
Liga będzie ciekawsza
Ostatnio edytowane przez kreseq : 10.05.2013 o godz. 15:30.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując