Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22625
Stary 10.05.2013, 12:50
lazy napisał(a):Wyświetl post

Żaden manager z prawdziwego zdarzenia nie będzie pracował dla idei i wyższych celów za 12 tys. brutto. Przecież w prywatnej firmie jest w stanie zarobić wielokroć więcej. Tacy ludzie pojawiają się w polityce tylko żeby nawiązać kontakty i przeskoczyć na inny stołek w dużej polskiej lub zagranicznej firmie. Więc czego możemy się spodziewać po takiej sytuacji?
prawda, jak im się da kasę to przyjdą. Vide zatrudnienie przez Nowaka specjalistów do PKP. Dostali niezle pieniądze, to przyszli. Ale to pojedyńcze przypadki i będzie ich jeszcze mniej, bo jak pokazuje ten przykład, to zaraz się znajdą informacje, że jeden z drugim to kumple z ławki Nowaka, że darmozjady biorą 50 tysięcy za nic nie robienie itd. A .... nikt nie patrzy, że goście mają takie papiery i doświadczenie biznesowe, że nie w komercyjnych projektach dostaliby jeszcze więcek i bez stresu.