lazy napisał(a):

Żaden manager z prawdziwego zdarzenia nie będzie pracował dla idei i wyższych celów za 12 tys. brutto. Przecież w prywatnej firmie jest w stanie zarobić wielokroć więcej. Tacy ludzie pojawiają się w polityce tylko żeby nawiązać kontakty i przeskoczyć na inny stołek w dużej polskiej lub zagranicznej firmie. Więc czego możemy się spodziewać po takiej sytuacji?
|
prawda, jak im się da kasę to przyjdą. Vide zatrudnienie przez Nowaka specjalistów do PKP. Dostali niezle pieniądze, to przyszli. Ale to pojedyńcze przypadki i będzie ich jeszcze mniej, bo jak pokazuje ten przykład, to zaraz się znajdą informacje, że jeden z drugim to kumple z ławki Nowaka, że darmozjady biorą 50 tysięcy za nic nie robienie itd. A .... nikt nie patrzy, że goście mają takie papiery i doświadczenie biznesowe, że nie w komercyjnych projektach dostaliby jeszcze więcek i bez stresu.