Wiślak1989 napisał(a):

Przedłużałem umowę telefonicznie i z tego co pamiętam nie przysłali mi umowy do domu. Nie mam jej po prostu.
Mówisz, że tylko można się dowiedzieć telefonicznie dzwoniąc do nich?
|
Z reguły przedłużanie jest telefonicznie ale muszą Ci przesłać potem umowę. Ja, też zgubiłem swoją (bo kto takie śmieci trzyma przez lata?).
Zadzwoniłem do działu płatności, (nie handlowego czy jakiegoś innego) i tam poinformowano mnie o wszystkim grzecznie i bez namawiania na przedłużanie.
Wypowiedziałem juz umowę, ostatnio kilka razy do mnie dzwonili, ale ani razu nie odebrałem, bo czasu nie miałem, to im teraz zależy a nie mnie.