Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#638
Stary 10.05.2013, 11:22
Wiślak1989 napisał(a):Wyświetl post
Przedłużałem umowę telefonicznie i z tego co pamiętam nie przysłali mi umowy do domu. Nie mam jej po prostu.
Mówisz, że tylko można się dowiedzieć telefonicznie dzwoniąc do nich?
Z reguły przedłużanie jest telefonicznie ale muszą Ci przesłać potem umowę. Ja, też zgubiłem swoją (bo kto takie śmieci trzyma przez lata?).
Zadzwoniłem do działu płatności, (nie handlowego czy jakiegoś innego) i tam poinformowano mnie o wszystkim grzecznie i bez namawiania na przedłużanie.
Wypowiedziałem juz umowę, ostatnio kilka razy do mnie dzwonili, ale ani razu nie odebrałem, bo czasu nie miałem, to im teraz zależy a nie mnie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując