|
JEDREK76 i BBudowniczy,
Proszę czytajcie ze zrozumieniem. Ja wiem że na forum, a już szczególnie w tym temacie czepianie się pojedynczych słówek lub wyrywanie zdań z kontekstu to metoda na zaistnienie. Czy ja gdzieś napisałem, że zebranie 2 mln podpisów to "czysty populizm"? Idea zbierania tych podpisów - czysto polityczna - oparła się o populizm, bazując na hasłach obrony religii katolickiej etc. A ludzie świadomie lub nie zostali użyci w celach politycznych, bo przecież nie ma procedury która przyznaje koncesję za ilość podpisów na kartce.
A co do ACTA, pamiętacie Palikota który się chciał podpiąć pod tę akcję? Gdyby mu się udało to też zrobiła by się z tego stricte polityczna ustawka.
@Gwiaździsty,
Myślę że wynika to z nieporadności Muchy na tym stanowisku. Ktoś jej piękny dołek wykopał. Nie zmienia to faktu, że po takiej wpadce powinna odlecieć do niebytu. A całą sprawę można porównać do sytuacji jakby 2 hydraulików - Józek i Franek wzięli się za budowę gazociągu Nord Stream - przecież tu i tu rury...
Ostatnio edytowane przez lazy : 10.05.2013 o godz. 10:03.
|