donecki napisał(a):

|
Przecież nie chcemy żeby Smuda przyszedł.Nie chcemy też Kuli.Chcemy nowych piłkarzy i trenera.A to kto to będzie pewnie wie juź Kapka i Bednarz.Reszta nie- włącznie z Maciosem,Ravem,Błaszczykiem i resztą forumowiczów.Oby to były osoby wiarygodne i dobre
|
Uff po przeczytaniu pierwszego zdania na prawdę mi ulżyło

Nie chcemy Smudy i na pewno Cupiał posłucha nas wszystkich i zatrudni kogoś kto nie ma na imię Franciszek.