Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23491
Stary 09.05.2013, 19:43
arti napisał(a):Wyświetl post
W necie info, że Ljubola i RAdovic pili w jakiejś knajpie do rana po finale pp. Radovic ponoć chciał nawet postawić kolejkę swojemu prezesowi. Może koledzy z Wawy coś dodadzą?
Po bandziochu Rado ciężko się nie domyślić, że imprezuje ostro.
Odpowiedz cytując