arti napisał(a):

|
W necie info, że Ljubola i RAdovic pili w jakiejś knajpie do rana po finale pp. Radovic ponoć chciał nawet postawić kolejkę swojemu prezesowi. Może koledzy z Wawy coś dodadzą?
|
Po bandziochu Rado ciężko się nie domyślić, że imprezuje ostro.