Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23489
Stary 09.05.2013, 18:45
W necie info, że Ljubola i RAdovic pili w jakiejś knajpie do rana po finale pp. Radovic ponoć chciał nawet postawić kolejkę swojemu prezesowi. Może koledzy z Wawy coś dodadzą?
Odpowiedz cytując