Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
23489
09.05.2013, 18:45
W necie info, że Ljubola i RAdovic pili w jakiejś knajpie do rana po finale pp. Radovic ponoć chciał nawet postawić kolejkę swojemu prezesowi. Może koledzy z Wawy coś dodadzą?
arti