Kamil_mchw napisał(a):

hahaha
Przybecki... najlepszy piłkarz w Polsce... jako jedyny z naszej ligi potrafi kopnąć piłkę prosto a później ją dogonić... problemy z takim zadaniem mają takie tuzy światowego futbolu jak Ljuboja, Mila, Tonev... istna perełka.
żarty żartami... ale
wg. mnie !! powtórzę... wg. mnie przyjdą oba Brożki, wróci Nalepa i tyle będzie transferów.
Wszyscy bardzo dobrze wiedzą jak wygląda pozycja lewego obrońcy przez kilka ostatnich lat... nie było kim grać... dla działaczy to nie był problem, dlatego już za kilka miesięcy zobaczymy Sikorskiego na defensywnym, Burligę na rozgrywającym, a Miśkiewicza... hm... w ataku? ale w ME.
pozdro
|
O Pawłe słyszałem, media o tym pisały, ale o powrocie Piotrka cisza. Tym bardziej że ostatnio jego kontrakt został automatycznie przedłużony ( bo wystąpił w określonej w umowie liczbe spotkać Lechii )
Edit: Nie doczytałem że to Twoje domysły..
Pozdro