Bartosz napisał(a):

|
OK, ale skoro czekam do wygaśnięcia umowy, nie podpisuje nic to czy oni mogą mi automatycznie przedłużyć umowę?
|
Umowa automatycznie przechodzi na umowę na czas nieokreslony. Masz to napisane w treści swojej umowy.
Jedynym sposobem nie przedłużenia jej jest powiadomienie operatora w terminie do końca miesiaca poprzedzajacego wygaśniecie umowy na czas określony, o rezygnacji.
Czyli jak umowa na czas określony wygasa 31 maja, to żeby automatycznie nie zmieniła się na umowę na czas nieokreslony (ją rozwiązać można z 3-miesięcznym terminem wypowiedzenia) trzeba z niej zrezygnować powiadamiając o tym TV do 30 kwietnia.
Umowy, ktore się podpisuje trzeba czytać.