Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#627
Stary 09.05.2013, 15:06
Bartosz napisał(a):Wyświetl post
OK, ale skoro czekam do wygaśnięcia umowy, nie podpisuje nic to czy oni mogą mi automatycznie przedłużyć umowę?
Umowa automatycznie przechodzi na umowę na czas nieokreslony. Masz to napisane w treści swojej umowy.
Jedynym sposobem nie przedłużenia jej jest powiadomienie operatora w terminie do końca miesiaca poprzedzajacego wygaśniecie umowy na czas określony, o rezygnacji.
Czyli jak umowa na czas określony wygasa 31 maja, to żeby automatycznie nie zmieniła się na umowę na czas nieokreslony (ją rozwiązać można z 3-miesięcznym terminem wypowiedzenia) trzeba z niej zrezygnować powiadamiając o tym TV do 30 kwietnia.
Umowy, ktore się podpisuje trzeba czytać.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 09.05.2013 o godz. 15:09.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując