Wyświetl pojedynczy post
BBudowniczy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22606
Stary 09.05.2013, 13:05
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Ja się zacietrzewiam?

Przecież powtórzyłem za przedmówcą używając słowo w słowo tych samych przymiotników. Także wdech, wydech, wdech i wydech - puls powinien się wyrównać.

Fanów POLO TV jest bez liku skoro tak jak wcześniej pisałem wszyscy Polacy to jedna rodzina identyfikująca się z tym naszym folklorem, czyli rdzenną i niepowtarzalną nigdzie indziej na świecie (no może poza Italo disco) muzyką, przy której uskuteczniane są wszelkiej maści hołubce w weselnym gronie.

Wedle wskaźników różnej maści oglądalność POLO TV bije na łeb na szyje oglądalność TV TRWAM i jest obecnie najdynamiczniej rozwijającą się stacją telewizyjną w Polsce
wis.la/lijh9

wis.la/r6uu2


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...wiadomosc.html

PS. Niech teraz zacznie się kamieniowanie POLO TV - dziecka szatana, że oglądalnością przebiło tą arcyważną stację telewizyjną, której audycje śledzą miliony osób.
Jedno pytanie:

- jaka jest dostępność obu tych telewizji?
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"