AYALA napisał(a):

|
PiS chce obniżyć podatki dla najbiedniejszych a podnieść z 20 do 30 % dla bogatych, mysle że to właściwa droga na wyjście naszego Kraju z kryzysu,innej nie ma
|
No i to jest właśnie socjalne myślenie.
Co to ma wspólnego z prawicą?
Nawet nie chce mi się dyskutować z takimi pomysłami na "ratowanie" gospodarki