AYALA napisał(a):

|
PiS chce obniżyć podatki dla najbiedniejszych a podnieść z 20 do 30 % dla bogatych, mysle że to właściwa droga na wyjście naszego Kraju z kryzysu,innej nie ma
|
Już sie raz ośmieszyli ,jak zaczeli majstrowac przy podatkach , biednym obniżyli o jeden procent a bogatym o...osiem procent