Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22597
Stary 09.05.2013, 08:45
AYALA napisał(a):Wyświetl post
PiS chce obniżyć podatki dla najbiedniejszych a podnieść z 20 do 30 % dla bogatych, mysle że to właściwa droga na wyjście naszego Kraju z kryzysu,innej nie ma
Już sie raz ośmieszyli ,jak zaczeli majstrowac przy podatkach , biednym obniżyli o jeden procent a bogatym o...osiem procent