Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22595
Stary 09.05.2013, 08:31
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Jaka prawica chłopie? Od kiedy to PiS jest partią prawicową, albo tym bardziej PO? Jedni i drudzy to socjaliści z tym ze Pis to narodowi socjalisci e Platforma to euro socjalisci.
Chodziło mi o sprawy światopoglądowe ,gdzie te partie mając prawie takie same poglądy mają pewnie z 75 % reprezentacje w życiu publicznym , a tak jak pisałem niektórzy płaczą ,że ich nie ma w przestrzeni publicznej i są indoktrynowali przez lewaków .