Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 09.05.2013, 00:53
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Mylisz się.
Niedawno oglądałem mecz na którym próbowali.
Legia-Lechia.

Pomijając już nawet Ljuboję wiecznie stojącego na spalonym - obawiam się że mocno przeceniasz możliwości naszych ligowców.
Nic nie przeceniam bo co to jest przerzut? Prawie jak wybicie piątki. Tylko, że jak nie wierzy ze kopnie prosto to na 90% prosto nie kopnie. Potrzebny jest jeden który uwierzy, reszta pozazdrości, do tego trener który powie jak małpie gdzie kopać i z burdelu tworzy się zespół i wynik.

Nie chodzi o nic więcej jak pewne podanie po ziemi do 15 metrów z dokładnością do pół metra i regulowaną siłą. Potrafią?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując