wolfy napisał(a):

Mylisz się.
Niedawno oglądałem mecz na którym próbowali.
Legia-Lechia.
Pomijając już nawet Ljuboję wiecznie stojącego na spalonym - obawiam się że mocno przeceniasz możliwości naszych ligowców.
|
Nic nie przeceniam

bo co to jest przerzut? Prawie jak wybicie piątki. Tylko, że jak nie wierzy ze kopnie prosto to na 90% prosto nie kopnie. Potrzebny jest jeden który uwierzy, reszta pozazdrości, do tego trener który powie jak małpie gdzie kopać i z burdelu tworzy się zespół i wynik.
Nie chodzi o nic więcej jak pewne podanie po ziemi do 15 metrów z dokładnością do pół metra i regulowaną siłą.

Potrafią?