Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23486
Stary 09.05.2013, 00:13
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Trzeba by jeszcze zagaić z kolegami z Jagi.
Odpalić trochę rac na meczu pszczółek z Koroną, 'ogarnąć' toaletę czy zakosić jakąś flagę.

Pech brzmi frajersko. Lepsze 'prawo serii'.
Niestety, wszystko to może okazać się na marne jeśli miejscowy wojewoda, tudzież inny partyjny nominat nie okaże się kompletnym kretynem. Chociaż tutaj ryzyka wielkiego raczej nie ma.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując