Lukasz napisał(a):

Trzeba by jeszcze zagaić z kolegami z Jagi. 
Odpalić trochę rac na meczu pszczółek z Koroną, 'ogarnąć' toaletę czy zakosić jakąś flagę.
Pech brzmi frajersko. Lepsze 'prawo serii'.
|
Niestety, wszystko to może okazać się na marne jeśli miejscowy wojewoda, tudzież inny partyjny nominat nie okaże się kompletnym kretynem. Chociaż tutaj ryzyka wielkiego raczej nie ma.